Styrelse och revisorer

SHF:s styrelse 2017

På bilden syns: Lennart Wasling, Claus K Berntsen, Stefan Bede, Henric Åsklund, Pontus Rosenqvist, Jesper Wasling, Sami Nahas och Martin Trägen.

Styrelsen

Henric Åsklund

Henric Åsklund

Ordförande

Henric Åsklund
Ekoxevägen 9
247 35 Södra Sandby
henric@heraldik.se
Invald 1998

Claus K Berntsen

Claus K Berntsen

Vice ordförande

Claus K Berntsen
Klövervägen 3B
227 38 Lund
claus@heraldik.se
Invald 200x

Sami Nahas

Sami Nahas

Sekreterare

Sami Nahas
Rådjursstigen 32
170 76 Solna
sami@heraldik.se
Invald 2015

Lennart Wasling

Lennart Wasling

Kassör

Lennart Wasling
Björkängsgatan 10
504 57 Borås
lennart@heraldik.se
Invald 2008

Jesper Wasling

Jesper Wasling

Redaktör

Jesper Wasling
Kullagatan 3
504 58 Borås
jesper@heraldik.se
Invald 1993

Stefan Bede

Stefan Bede

Ledamot

Stefan Bede

Östra Skansgatan 32
413 02 Göteborg
bede@heraldik.se
Invald 1993

Martin Trägen

Martin Trägen

Ledamot

Martin Trägen
Vårvädersvägen 6A
222 27 Lund
tragen@heraldik.se
Invald 20xx

Pontus Rosenqvist

Pontus Rosenqvist

Ledamot

Pontus Rosenqvist
Gunnars väg 8
438 95 Hällingsjö
rosenqvist@heraldik.se
Invald 2015

Ingemar Apelstig

Ingemar Apelstig

Ordinarie

Ingemar Apelstig
Nysätersvägen 101
461 55 Trollhättan
tel: 0520-709 94

Ordinarie

Kenneth Wulcan
Tengene Högeberget 1
467 91 Grästorp
tel: 0514-242 21

Martin Sunnqvist

Martin Sunnqvist

Suppleant

Martin Sunnqvist
Hantverkargatan 9D
261 51 Landskrona
tel: 0418-104 86

 

Valberedning

 

Martin Sunnqvist

Martin Sunnqvist

Sammankallande

Martin Sunnqvist
Hantverkargatan 9D
261 51 Landskrona
martin@heraldik.se

Marcus Karlsson

Marcus Karlsson

Ledamot

Marcus Karlsson
Gillbostråket 17
192 68 Sollentuna
marcus@heraldik.se